ALAÇATI TASARIM GÜNLERİ – SMALLIST

 In Event Marketing, Uncategorized @tr

“Neyse Türlü İşler Bahçesi”

İstanbul’da yaşayanlar bilir, yazın sıcağında buralar hiç çekilmez. Biz de fırsattan istifade edip, Alaçatı’nın o el değmemiş Hacımemiş Mahallesi‘nde; İstanbul’lu bir çok moda ve ürün tasarımcısının katılımıyla, ekip olarak 30 günlük bir serüvene çıktık. Hacımemiş’in en güzide yerinden biri olan Köyün Delisi‘nin arkasındaki 330 M2’lik boş bahçe, sıra dışı konseptlerle, yaşam alanlarına hayat veren Haldun Demirhisar ve ekibinin yapmış olduğu bir o kadar otantik, bir o kadar yaşayan mekan tasarımı ve sergileme rackları ile bir anda hayat buldu diyebiliriz. Bu kadar yaşayan bir mekana sevgili Haldun Demirhisar isim vermeden olmazdı. Ve dedi ki;  “Neyse Türlü İşler Bahçesi”.

neyse_bahce-min

“Küçük İstanbul”

İstanbul’dan özene bezene davet ettiğimiz moda ve ürün tasarımcılarının standları ile neredeyse “Küçük İstanbul” diyebileceğimiz Smallist Tasarım Günleri  bir alışveriş festivali edasıyla artık başlamaya hazırdı. Gündüzleri çok sıcak, geceleri hafif serin olan Alaçatı’da, tabii ki öğle sıcağında bir etkinlik yapmak bize göre değildi. Akşam 19:00’da başlayıp gece 02:00’ye kadar devam eden Smallist, o hafta süresince binlerce ziyaretçinin akınına uğradı.

“Kum Beach Pop-up Store”

Gündüzleri de Smallist Tasarım Günleri’ni boş geçirmemek için Alaçatı’nın en hit mekanlarından Kum Beach’te bir pop-up corner açarak, hafta boyu tasarımcı ürünlerini sabah 10:00’dan akşam 17:00’a kadar burada sergiledik.

kumbeach_cover-min

“Ünlüler Geçidi”

Agara Pati, Aslı Kera, Atölye Yeti, Bicura, Big Baboli, BrandZoo, BySista, Calyx, Cansui, Ceren Ocak, Cooq, Holy Magician, Mozza, Mummu, Mutluluk Atölyesi, PinitaByP, RootNStone, Shikka, SisiMama, Tahta Dolap ve Why Generation gibi tasarımcı markalarını ağırlayan Smallist; Azra Akın, Bennu Gerede, Okan ve Nihan Buruk gibi ünlü simalarında ziyaretiyle 7 günlük maratonun ardından sona erdi. Biz çok eğlendik!

smallist_photo_cover_celebrity-min

 

 

Recent Posts